Свято-Михайлівський храм в с.Олексіївка

Свято-Михайлівський храм  - окраса території Катеринівської ТГ.

17 листопада 2019 року в селі Олексіївка було звершено освячення нового Свято-Михайлівського храму.

Чин освячення звершив митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф.

Після урочистого освячення правлячий архієрей очолив першу Божественну літургію у новому храмі.

Після закінчення Літургії владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому розповів про значення храму Божого в житті християнина, а також про важливість збереження духовних традицій нашого народу.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Іоасаф удостоїв високих   церковних нагород благодійників, майстрів будівництва і прихожан.

Неймовірно красива релігійна споруда, зі смаком впорядкована територія з прекрасними ландшафтними рішеннями, розташована в центрі села і,що символічно, в самому центрі усієї громади!