Нормативно-правова база

Дата: 26.06.2024 09:24

ФІНАНСОВА УГОДА "Програма з відновлення України" між Україною та Європейським інвестиційним банком"

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про ратифікацію Фінансової угоди "Програма з відновлення України" між Україною та Європейським інвестиційним банком"

ПОСТАНОВА КМУ від 15 грудня 2021 р. № 1324 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ "Про затвердження переліку проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Програми з відновлення України"

Рамкова угода з Європейським інвестиційним банком "Програма з відновлення України"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ від 6 лютого 2024 р. № 87-р Про розподіл у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України між місцевими бюджетами