КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОПЕРЕДЖАЄ про заборону неконтрольованого спалювання сухої природної рослинності

Дата: 31.03.2022 09:05

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОПЕРЕДЖАЄ

про заборону неконтрольованого спалювання сухої природної рослинності

Згідно зі статтею 77 та 77-1 КУпАП (самовільне випалювання рослинності або її залишків), випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння — тягнуть за собою накладення штрафу:

- на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн);

- на посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн).

За спалювання відходів і залишків сухої рослинності за статтею 82 КУпАП штраф:

-  для громадян від 340 грн до 1360 грн;

-  для посадових осіб від 850 грн до 1700 грн.

У разі виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати підпал, телефонуйте за номером 102, а  в разі пожежі – 101.

Будь свідомим громадянином — не пали сміття та листя!