Засідання журі Всеукраїнської літературної премії імені Л.М. Тендюка «Експедиція».

Дата: 17.02.2022 11:29

16 лютого 2022 року відбулося засідання журі Всеукраїнської літературної премії імені Л.М. Тендюка «Експедиція». На конкурс приймалися твори сучасних українських письменників пригодницьких жанрів у двох номінаціях: «проза і есеїстика» та «поезія». У номінації «проза і есеїстика» були представлені три кандидати: Олександр Ляшко із книгою «Сім футів під сузір’ям Південний Хрест», Олександр Михайлюта із книгою «Воїни «Антимафії», Петро Мельник із книгою «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту». У номінації «поезія» для розгляду журі були подані: поетична збірка В. Левицького «У краї на зліт часів: поезії» та вірші Роксоляни Гонтар та Олександра Коляди.

В результаті таємного голосування  журі обрало двох лауреатів: у номінації «поезія» - Василя Левицького, у номінації «проза і есеїстика» - Олександра Ляшка. Урочисте вручення премії відбудеться 3 березня 2022 року у с. Володимирівка Кропивницького району в день народження Л.М. Тендюка.