УВАГА! Борги по сплаті земельного податку фізичними особами

Дата: 06.12.2021 10:41

ПРО ВЧАСНУ СПЛАТУ                ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Катеринівської сільської  ради!

Катеринівська сільська рада повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 15.12.2021р.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Банківські реквізити:

Отримувач УК у Кіров.р-ніотг.с.Катеринівка18010700

Код отримувача(ЄДРПОУ): 37918230

Банк отримувача(казначейство України)

Номер рахунку:  UA438999980334139813000011481

Зберігайте квитанції про оплату!

Катеринівська сільська рада.