Проведено семінар на тему «Організація харчування в закладах освіти Катеринівської сільської ради»

Дата: 15.11.2021 09:28

12 листопада 2021 року відбувся семінар із керівниками закладів освіти та працівниками харчоблоків закладів освіти Катеринівської сільської ради на тему «Організація харчування в закладах освіти Катеринівської сільської ради: безпечно, корисно, якісно, смачно».

Опрацьовано ряд важливих питань, а саме: принципи та вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів, нові норми та Порядок організації харчування у закладах освіти,  особливості складання чотиритижневого сезонного меню, вимоги безпеки щодо формування освітнього середовища у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.Фото без опису

Під час семінару виступили з доповідями начальник Кропивницько-Соколівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Заброда Віктор Павлович та лікар з гігієни дітей та підлітків Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Борщ Наталія Миколаївна.