Проекти регуляторних актів

Дата: 06.05.2021 13:27

Проект рішення "Про встановлення податку на майно в частині плати за землю з 01.01.2022 року на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення " Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Катеринівської сільської ради Кропивницького  району Кіровоградської області"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на території  Катеринівської сільської ради Кропивницького  району Кіровоградської області