Вітаємо жінок Катеринівської ОТГ з 8 березня!

Дата: 06.03.2021 20:07

Фото без опису                                               Дорогі жінки Катеринівської ОТГ!!!

Вчителі, лікарі, громадські діячі, соціальні працівники та підприємці – наші жінки сьогодні зайняті у всіх сферах. Добросовісне  виконання службових обов’язків дозволяє Вам досягати високих результатів у кожній з професій. І  ми дякуємо Вам за все, що Ви робите задля добробуту та звеличення рідної громади.
Добрі та ласкаві берегині людського роду та хранительки родинного вогнища – Ви найдорожче, що є в житті у чоловіків. Ви даруєте життя, натхнення та любов.
Бажаємо Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та  родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громада та квітне Україна . Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

Зі святом!

З повагою, виконком сільської ради