Про проведення громадського обговорення

Дата: 16.09.2020 08:15

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Катеринівська  сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Оновлення та внесення змін до  Генерального плану та зонінг с. Володимирівка».

Замовник містобудівної документації – Катеринівська  сільська рада.

Розробник містобудівної документації – Фізична особа- підприємець Пенязь Тетяна Олексіївна.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Володимирівського старостату, за адресою: с. Володимирівка, вул. Шевченка, 10.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтуванняз урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Термін подання пропозицій громадськості до 25 вересня 2020року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – землевпорядник Катеринівської сільської ради Руденко Богдан Петрович.

Громадські обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Володмимирівка» відбудуться 28 вересня 2020 року в приміщенні сільського клубу,за адресою: с. Володимирівка, вул. Шевченка, 14,  початок о 10,00 год.

Пропозиції, подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.