Увага! Оголошено конкурс на посаду директора ліцею "Нова школа"

Дата: 22.06.2020 15:36

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради

Кропивницького району Кіровоградської області

Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького  району Кіровоградської області (місцезнаходження: село Катеринівка,вулиця Шкільна, будинок 7, Кропивницький район, Кіровоградська область)

1.Найменування посади та умови оплати праці

1.1. Посада, на  зайняття якої оголошено конкурс - директор Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

1.2. Посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці.Посадовий оклад, надбавки та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об’єднань державних підприємств»; наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

2. Кваліфікаційні вимоги до керівника (відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»)

1. У конкурсі може приймати  участь особа, яка:
  • є громадянином  України;
  • вільно володіє державною мовою;
  • має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • має стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи  не менше 3-х років;
  • має організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
    1. У конкурсі не може приймати участь особа, яка:
  • є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
  • маєсудимість за вчиненнязлочину;
  • позбавлена права обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти;
  • за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
  • за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».
  • подала не всі документи, визначені Законом України «Про повну загальну середню освіту» (зазначені у пункті 3.1. даного оголошення)

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, місце та строк їх подання
    1. Для участі в конкурсі подаються такі документи:
  1. Заявапро участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».
  2. Автобіографія та /або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія паспорта громадянина України.
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.
  7. Довідка про відсутність судимості.
  8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

1. Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та /або моральні якості.Вищезазначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії.
    2. Прийом документів буде здійснюватися уповноваженою особою у Катеринівській сільській раді з

19.06.2020 рокупо 17.07.2020 року

щодня до 16.00,за адресою:

с. Катеринівка, вулиця Південна, будинок 12,кабінет №3

1. Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість
    1. Конкурсний відбір буде проводитисьв період

з 07 серпня 2020 року по 11 серпня 2020 року

за адресою: с. Катеринівка, проспект Гагаріна будинок 8

(сесійна зала)

1. Конкурсний відбір буде складатися з таких етапів:
  • перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
  1. Прізвище, ім’я, номер телефону та електронна адреса особи, що уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

ВЕСЕЛОВА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини Катеринівської сільської ради

тел.: 0956410935

e-mail: vosvitu_katerotg@ukr.net