УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!!!

Дата: 28.02.2020 10:11

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!!!

У зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 25-27 лютого 2020 року  на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови.

Про це повідомляє обласний центр гідрометеорології.

25 лютого очікуються значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вночі 26 лютого помірний сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 17-22 м/с.

Очікується зниження температури повітря: вночі 26 лютого до 1-6º морозу, 27 лютого вночі до 4-9º морозу, вдень до 1-6º морозу

Ускладнення погодних умов 25-26 лютого відповідає небезпечному метеорологічному явищу І рівня небезпечності.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.