БУТИ ПРИСЯЖНИМ - ПОЧЕСНО, ЦІКАВО ТА ВІДПОВІДАЛЬНО!

Дата: 13.11.2019 16:48

До відома громадян, що постійно проживають на території Кропивницького району!

Відповідно до ст.ст. 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» Кропивницька районна рада за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України формує і затверджує список громадян, які постійно проживають на території Кропивницького району, відповідають вимогам, встановленим законодавством, та дали згоду бути присяжними районного суду. Більш детальна інформація щодо присяжних подана в буклеті.

Особи, які бажають стати присяжними, повинні звернутися до виконавчого апарату Кропивницької районної ради за адресою: 25014 місто Кропивницький вулиця Дарвіна будинок 25 другий поверх кімната 37, 38, 39 (приймальня). Довідки за телефонами: 565273, 0503410934.

Виконавчий апарат районної ради