Дата: 06.11.2019 08:12

Катеринівської сільської ради

Кіровоградського району

Кіровоградської області

З метою вирішення організаційних питань проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області та створення умов для залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів, з врахуванням положень статті 3, частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 № 246:

1. Утворити конкурсну комісію для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області (додаток 1).

2. Зобов’язати конкурсну комісію під час проводення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області керуватись Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, зі змінами та доповненнями (додаток 2), та іншим чинним законодавством України, яке визначає порядок проведення конкурсу під час прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, а також документами, затвердженими цим розпорядженням.

3. Затвердити:

3.1. Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області (додаток 3);

3.2. Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» (додаток 4);

3.3. Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень сільської ради та її виконавчих органів (додаток 5);

3.4. Зразок форми заяви про допуск до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади виконавчого органу місцевого самоврядування (додаток 6);

3.5. Зразок форми екзаменаційного білету (додаток 7);

3.6. Зразок форми екзаменаційної відомості проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад виконавчого органу місцевого самоврядування (додаток 8);

3.7. Вимоги до кандидата (додаток 9).

4. Забезпечити опублікування даного розпорядження з додатками на офіційному веб-сайті Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області (http://osr.kr.ua/) та в засобах масової інформації.

5. Довести зміст цього розпорядження й додатків до нього до відома посадових осіб виконавчих органів Катеринівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

6. Розпорядження набирає чинності з моменту його підписання та реєстрації.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишити за собою.

Секретар сільської ради                                                         Т.І. Забродська