КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОПЕРЕДЖАЄ про заборону неконтрольованого спалювання сухої природної рослинності

Дата: 22.04.2019 11:22

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОПЕРЕДЖАЄ

про заборону неконтрольованого спалювання сухої природної рослинності

Згідно зі статтею 77-1 КУпАП (самовільне випалювання рослинності або її залишків), випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень і на посадових осіб — від 850 до 1190 гривень.
Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 680 гривень і на посадових осіб — від 1190 до 1700 гривень.

Крім того, за спалювання сміття та листя передбачена адміністративна відповідальність. Несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.

У разі виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати підпал, телефонуйте за номером 102., а в разі пожежі – 101.

Будь свідомим громадянином — не пали сміття та листя!