Проекти рішень 4 сесії 8 скликання

Дата: 16.02.2021 17:34

Проект рішення " Про затвердження порядку деного IV сесії Катеринівської сільської ради восьмого скликання"

Проект рішення "Про  внесення змін до структури та штатного  розпису виконавчого апарату Катеринівської сільської ради та її  виконавчих органів на 2021 рік"

Проект рішення "Про  внесення змін до  штатного  розпису закладів культури Катеринівської сільської ради на 2021 рік"

Проект рішенняПро безоплатну передачу  водогону с. Грузьке та с.Овсяниківка Кропивницького району Кіровоградської області з балансу Катеринівської сільської ради  на баланс  комунального підприємства «ОБРІЙ»

Проект рішення "Про затвердження Комплексної цільової  Програми соціального зазхисту та соціальної підтримки населення Катеринівської ради на 2021-2023 роки"

Проект рішення " Про реєстрацію депутатської групи «ЗА РОЗВИТОК ГРОМАДИ» у Катеринівській сільській раді Кропивницького району Кіровоградської області"

Проект рішення " Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність"

Проект рішення " Про присвоєння назви  провулку в селі Катеринівка"

Проект рішення " Про затвердження  проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт вул. Мухамедієва (від будинку №98 до будинку №137)  у с. Грузьке  Кропивницького району Кіровоградської області»

Проект рішення " Про затвердження  проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Катеринівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко"Катеринівської сільської ради Кропивницького району за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький  район, село Катеринівка, вулиця Гагаріна, 5»

Проект рішення " Про затвердження  проектно-кошторисної документації  по об’єкту «Капітальний ремонт котельні в ліцеї «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградськоїобласті за адресою: с. Олексіївка, вул. Ушакова, 59»

Проект рішення "Про розгляд Звернення депутатів Кропивницької районної ради Кіровоградської області щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та інших житлово-комунальних тарифів для населення"