Рішення № 51-8/20 від 04 листопада 2020 року " Про присвоєння назви  провулку в селі Обознівка"

Дата: 12.11.2020 13:21

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 04 листопада  2020 року                                               № 51-8/20

с. Катеринівка

Про присвоєння назви  провулку

в селі Обознівка

Керуючись Законом України «Про географічні назви», відповідно  ст..37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Присвоїти  провулку в селі Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області назву -  Світанковий .

2.Повідомити  Кіровоградську регіональну  філію  державного підприємства    «Національні  інформаційні системи» про присвоєння назви  провулку Світанковий в с. Обознівка  Кропивницького району Кіровоградської  області.

3.Рішення оприлюднити на сайті сільської  ради.

4.Контроль за виконанням  даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                 Т.І.Забродська