Рішення № 45-8/20 від 04 листопада 2020 року " Про початок  опалювального періоду 2020/2021 років в закладах  соціально- культурної сфери"

Дата: 12.11.2020 13:08

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 04 листопада  2020 року                                                                 № 45-8/20

с. Катеринівка

Про початок  опалювального періоду

2020/2021 років в закладах  соціально-

культурної сфери

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини  Циби Я.С., керуючись ст.17, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури,  спорту, туризму,  охорони культурної спадщини  Циби Я.С. про початок  опалювального періоду  2020/2021 років в закладах  соціально-культурної сфери прийняти до відома.

2.Покласти персональну відповідальність на керівників установ та організацій ради за безумовне виконання заходів в опалювальний період 2020/2021 років.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, спорту, туризму, охорони культурної спадщини Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                  Т.І.Забродська

Про початок опалювального періоду  2020/2021 років

На території Катеринівської сільської ради опалювальний період 2020/2021 років розпочато з 16 жовтня 2020 року. Усім закладам освіти підписано акти готовності теплових господарств в Інспекції Держенергонагляду. Здійснено  всі необхідні  заходи для приведення котелень в належний стан. В корпусі №2 Ліцею здійснено капітальний ремонт системи опалення.

Заклади забезпечено необхідною кількістю твердого палива:

• Ліцей «Нова школа» - 59,8 тон вугілля; забезпеченість разом із залишком становить 65,8 тон), ( з них: Корпус №2 – 38,2 тони ; Корпус №3 – 25 тон. ) та 47,5 тон  дров.
  • Олексіївський ЗДО «Колосок» - 14 тон вугілля та 10 тон дров.

Здійснено пуск газу працівниками ВАТ «Кіровоградгаз» в газових котельнях закладів освіти, а саме: в корпусі №1 Ліцею «Нова школа» та Катеринівському ЗДО «Сонечко». Здійснено перевірку димовентиляціних каналів.

У Володимирівському ЗДО  «Малятко»  опалення здійснюється за допомогою електричних обігрівачів. Заплановано придбання додаткових 4 обігрівачі для покращення теплового режиму в зимовий період.

Заклади культури опалюватимуться за допомогою електричної енергії. Заплановано переведення на електричне опалення Володимирівського СК (11 обігрівачів) та встановлення додаткових електричних обігрівачів у приміщенні хореографічної зали Олексіївського СБК ( 6 обігрівачів) та бібліотечних закладах (Олексіївська СБ – 1 обігрівач). Загалом заплановано придбання 24 обігрівачів, задля чого буде проводитися тендерна процедура.