Рішення № 1323-36/2020 від 21 жовтня 2020 року "  Про надання дозволу на видалення зелених  насаджень АТ «Кіровоградське рудоуправління»"

Дата: 11.11.2020 15:41

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                            №1323-36/2020

Про надання дозволу на видалення зелених

насаджень АТ «Кіровоградське рудоуправління»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій», п.6 ст. 15 Земельного Кодексу України, ст.. 22 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотання АТ «Кіровоградське рудоуправління»,

1. У зв'язку з розширенням кар'єру по видобутку вторинних каолінів надати дозвіл Акціонерному товариству «Кіровоградське рудоуправління» на видалення зелених насаджень, що розташовані в гірничому відводі Обознівського родовища вторинних каолінів «Кар’єр № 1» на площі 0,54 га в кількості 107 штук, в селі Обознівка  Кропивницького району Кіровоградської області.

2.Видалення зелених насаджень розпочати після складання акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та проплати їх відновної вартості.

Секретар сільської ради                                                                Т. ЗАБРОДСЬКА