Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 1323-36/2020 від 21 жовтня 2020 року "  Про надання дозволу на видалення зелених  насаджень АТ «Кіровоградське рудоуправління»"

Дата: 11.11.2020 15:41
Кількість переглядів: 183

 

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                            №1323-36/2020

                                                        с. Катеринівка

 

 Про надання дозволу на видалення зелених

 насаджень АТ «Кіровоградське рудоуправління»

 

       Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій», п.6 ст. 15 Земельного Кодексу України, ст.. 22 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотання АТ «Кіровоградське рудоуправління»,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

        1. У зв'язку з розширенням кар'єру по видобутку вторинних каолінів надати дозвіл Акціонерному товариству «Кіровоградське рудоуправління» на видалення зелених насаджень, що розташовані в гірничому відводі Обознівського родовища вторинних каолінів «Кар’єр № 1» на площі 0,54 га в кількості 107 штук, в селі Обознівка  Кропивницького району Кіровоградської області.

       2.Видалення зелених насаджень розпочати після складання акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та проплати їх відновної вартості.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

 

Секретар сільської ради                                                                Т. ЗАБРОДСЬКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень