Рішення № 1320-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про   надання   дозволу  на   виготовлення  проекту землеустрою   щодо   відведення    земельної   ділянки сільськогосподарського призначення в оренду строком на 20 років, орієнтовною площею 3,00га.

Дата: 11.11.2020 15:38

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                             №1320-36/2020

Про   надання   дозволу  на   виготовлення  проекту

землеустрою   щодо   відведення    земельної   ділянки

сільськогосподарського призначення в оренду строком на

20 років, орієнтовною площею 3,00га., для сінокосіння

та  випасання  худоби   на  території Катеринівської

сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської

області  гр. Яцканичу Віктору Михайловичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 81, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Яцканича Віктора Михайловича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,00 га., в оренду строком на 20 років гр. Яцканичу Віктору Михайловичу, для сінокосіння і випасання худоби, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, в межах населеного пункту (с.Олексіївка) на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА