Дата: 11.11.2020 13:43

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                            №1318-36/2020

Про затвердження   проекту  землеустрою щодо

відведення   земельної   ділянки  в оренду строком

на 20  років   для будівництва та обслуговування будівель

торгівлі    ( код  КВЦПЗ - 03.07 )   ПрАТ     «Олексіївське»

за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький

район,  с. Олексіївка, вулиця Ушакова, 39

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій» п.6 ст. 124,134 Земельного Кодексу України ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр» розглянувши клопотання ПрАТ «Олексіївське»,

1.Затвердити Приватному акціонерному товариству «Олексіївське» проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, загальною площею 0,1503 га,    в оренду строком на 20 років, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Код класифікації видів цільового призначення земель 03.07.) за рахунок земель житлової та громадської забудови, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область Кропивницький  район с. Олексіївка, вулиця Ушакова, 39.

2.Передати в оренду  Приватному акціонерному товариству «Олексіївське» земельну ділянку, загальною площею 0,1503 га, строком на 20 років, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Код класифікації видів цільового призначення земель 03.07.) за рахунок земель житлової та громадської забудови, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область Кропивницький район, с. Олексіївка, вулиця Ушакова,39.

3. Встановити  орендну  плату в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА