Дата: 11.11.2020 13:41

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                                №1317-36/2020

Про затвердження  проекту землеустрою щодо

відведення   земельної   ділянки  в оренду строком

на 20  років   для        іншого          сільськогосподарського

призначення  (код КВЦПЗ - 01.13) ПрАТ  «Олексіївське»

на      території       Катеринівської       сільської      ради

Кропивницького району Кіровоградської області

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій», п.6 ст. 124,134 Земельного Кодексу України, ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотання ПрАТ «Олексіївське»,

1. Затвердити ПрАТ «Олексіївське» проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду строком на 20 років,для іншого сільськогосподарського призначення  (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.13.) (кадастровий номер 3522580600:02:000:2175) загальною площею 49,4115 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати в оренду ПрАТ «Олексіївське» земельну ділянку сільськогосподарського призначення,  строком на 20 років для іншого сільськогосподарського призначення  (Код класифікації видів цільового призначення земель 01.13.) (кадастровий номер 3522580600:02:000:2175) загальною площею 49,4115 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

3. Встановити  орендну  плату в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА