Рішення № 1311-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за   адресою : Кіровоградська обла

Дата: 11.11.2020 12:08

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                             №1311-36/2020

Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за   адресою : Кіровоградська область,

Кропивницький район, Катеринівська сільська рада

гр. Кулі Олегу Васильовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Кулі Олега Васильовича,

1. Відкласти питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кулі Олегу Васильовичу орієнтовною площею – 2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – 01.03), за рахунок земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, за межами населеного пункту, до проведення інвентаризації незареєстрованих земельних ділянок, та Державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки в комунальну власність.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА