Рішення № 1307-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про розробку детального плану території села Лісне Кропивницького району  Кіровоградської області"

Дата: 11.11.2020 12:04

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                            №1307-36/2020

Про розробку детального плану території села Лісне

Кропивницького району  Кіровоградської області

Відповідно до статей 8, 10, 19 «Про  регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи   генеральний план села  Лісне і заяву  гр. Острового Володимира Сергійовича

1.Надати дозвіл на розробку містобудівної документації «Детальний план  території села  Лісне , що обмежується зі сходу - господарчий двір ПП «Лісне», з півночі – загальне  користування(пасовище), із заходу - загальне  користування(пасовище),  з півдня – вулиця  Садова, орієнтовною площею 0,50 га  для можливості розташування (реконструкції) культової споруди (каплиці) (далі - детальний план  території).

2.Катеринівській сільській  раді виступити замовником розробки детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га, розташованої в межах села Лісне Катеринівської сільської ради  Кропивницького районну  Кіровоградської області (далі - Замовник).

3. Фінансування робіт із розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів гр. Острового Володимира Сергійовича, або інших джерел, не заборонених чинним законодавством України (далі - Інвестор).

4. Катеринівській сільській раді:

4.1.Визначити за  погодженням з Інвестором, організацію – розробника детального плану території, з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі – Розробник).

4.2.Підготувати та надати вихідні дані  гр. Островому Володимиру Сергійовичу, на розробку детального плану території.

4.3.Розроблений детальний план території винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі житлово-комунального господарства, архітектури, інфраструктури, з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Кропивницької районної державної адміністрації.

5.Рекомендувати Катеринівській сільській раді спільно з Інвестором:

5.1.Оприлюднити прийняте рішення щодо розроблення детального плану території відповідно до чинного законодавства.

5.2.Забезпечити оприлюднення проекту детального плану території та доступність громадськості до матеріалів містобудівної документації відповідно до чинного законодавства та при потребі провести громадські слухання.

5.3.Після завершення розроблення детального плану території подати його на затвердження сесії сільської ради.

6.  Укласти трьохсторонній договір між Замовником, Інвестором та Розробником про розроблення  детального плану території, вказаного у пункті 1 даного  рішення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                   Т. ЗАБРОДСЬКА