РІшення № 1306-36/2020 від 21 жовтня 2020 року "Про надання дозволу на розробку технічної  документації  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Дата: 11.11.2020 12:03

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня 2020 року                                                              №1306-36/2020

Про надання дозволу на розробку

технічної  документації  із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в оренду

Керуючись  ст.12 п.5 ст.37,93,122,124,186 Земельного Кодексу України, відповідно пункту  21 Перехідних  положень  Земельного кодексу України , ст.4  Закону України «Про оренду землі», ст.33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України »Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю сільськогосподарського призначення , запобігання рейдерству  та стимулювання зрошення в Україні» та за заявою ТОВ «АПК»НІКА» ,

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА :

1. Надати ТОВ «АПК» НІКА»  дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на земельну ділянку № 342 орієнтованою площею 3,095 га із земель бувшого КСП «Кіровоградській» із числа не витребуваних ,не розподілених  земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва( КВЦПЗ 01.01) за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Катеринівської сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської області.

2.ТОВ «АПК» НІКА» замовити в спеціалізованих проектних організаціях виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва( КВЦПЗ 01.01)за рахунок земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Катеринівської сільської ради  Кропивницького району Кіровоградської області та подати на затвердження  сільській раді згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політіки ,земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА