Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 1300-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про затвердження проекту оновлення та внесення змін до генерального плану та зонінг села Володимирівка"

Дата: 11.11.2020 11:54
Кількість переглядів: 159

                КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                                №1300-36/2020

                                                       с. Катеринівка

 

Про затвердження проекту оновлення

та внесення змін до генерального плану

та зонінг села Володимирівка

 

         Розглянувши матеріали оновлення та внесення змін генерального плану села Володимирівка, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку села, підвищення його рівня благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст.ст.16, 17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності, керуючись ст.ст.26, 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні »,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

         1.? Затвердити містобудівну документацію оновлення та внесення змін генерального плану села Володимирівка, розроблену ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна м.Кропивницький з розрахунковим періодом до 2035 року.

         2.? Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення через (мережу Інтернет) та загальнополітичне видання  «Наша ГРОМАДА».

         3.Зобов’язати підприємства, їх об’єднання, установи та організації, незалежно від форм власності, які здійснюють проектування, роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту, здійснюють окремі види господарської діяльності у будівництві та землекористуванні, дотримуватись положень Генерального плану села Володимирівка, згідно чинного законодавства України.

          4. Виконавчому комітету Катеринівської сільської ради здійснити:

  - організацію робіт з розробки плану зонування території (зонінг) та розділ «ІТЗЦЗ цивільної оборони» до генерального плану села Володимирівка;

  -   передбачити кошти в розмірі 30.0 тис.грн. за рахунок Катеринівської сільської ради на організацію робіт з розробки плану зонування території (зонінг) та розділ «ІТЗЦЗ цивільної оборони» до генерального плану села Володимирівка.

         5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Секретар сільської ради                                                      Т. ЗАБРОДСЬКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень