Дата: 11.11.2020 11:47

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                                №1294-36/2020

Про   затвердження  технічної  документації з

нормативної   грошової  оцінки земельної ділянки

на території      Катеринівської    сільської    ради

Кропивницького   району  Кіровоградської області

Відповідно до  ст..12, 122 п.1  Земельного кодексу України, ст. 19, 25, 38  Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  заяву гр. Бушляка Вячеслава Михайловича,

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 3522585800:02:000:7621, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Бушляку Вячеславу Михайловичу для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ: 10.07) за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська (Обознівська) сільська рада, за межами населеного пункту.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА