Рішення № 1285-36/2020 від 21 жовтня 2020 року "Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за   адресою : Кіровоградська облас

Дата: 11.11.2020 11:37

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                               №1285-36/2020

Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо   відведення  земельної  ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за   адресою : Кіровоградська область,

Кропивницький район, Катеринівська сільська рада

гр. Кутенковій Ірині Володимирівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Кутенкової Ірини Володимирівни,

1. Відкласти на наступну сесію питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кутенковій Ірині Володимирівні загальною площею – 2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – 01.03), за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, загальною площею 7,2958га., (кадастровий номер 3522580600:53:000:3165), (код КВЦПЗ – 16.00), за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, за межами населеного пункту, для з’ясування поодиноких землекористувачів,об’єктів нерухомого майна, та наявності у них документів, що посвідчують право власності, користування, на вищевказаній земельній ділянці.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА