Дата: 11.11.2020 09:31

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                                №1266-36/2020

Про   затвердження   технічної документації  із

землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж

земельної   ділянки  в  натурі      (на місцевості)    для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка)

за  адресою:  Кіровоградська  область, Кропивницький

район, с. Катеринівка, вул. Садова, 9, гр. Мартинюк

Наталії Степанівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Мартинюк Наталії Степанівни,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мартинюк Наталії Степанівні, загальною площею – 0,1000 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522585800:52:000:0009 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Садова,9.

2. Передати у  власність гр. Мартинюк Наталії Степанівні, земельну ділянку загальною площею – 0,1000 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522585800:52:000:0009 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Катеринівка, вул. Садова,9.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА