Дата: 11.11.2020 09:28

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                            №1264-36/2020

Про   затвердження   технічної документації  із

землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж

земельної   ділянки  в  натурі      (на місцевості)    для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка)

за  адресою:  Кіровоградська  область, Кропивницький

район, с. Миронівка, вул. Вишнева,21 гр. Бутенко Розі

Миколаївні,    Пухарь   Оксані     Вікторівні,   Пухарь

Катерині Юріївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Бутенко Рози Миколаївни,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бутенко Розі Миколаївні, Пухарь Оксані Вікторівні, Пухарь Катерині Юріївні, загальною площею – 0,5000 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522581800:55:001:0104 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Миронівка, вул. Вишнева,21.

2. Передати у спільну часткову власність гр. Бутенко Розі Миколаївні 12, Пухарь Оксані Вікторівні 18, Пухарь Катерині Юріївні 38, земельну ділянку загальною площею – 0,5000 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522581800:55:001:0104 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Миронівка, вул. Вишнева,21.

Секретар сільської ради                                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА