Рішення № 1261-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 11.11.2020 09:24

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                               №1261-36/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд   (присадибна ділянка )   та     для  ведення

особистого селянського господарства, за адресою:

Кіровоградська   область, Кропивницький    район ,

с. Обознівка, вул. Польова, 55, гр. Чабану Юрію

Дмитровичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Чабана Юрія Дмитровича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Чабану Юрію Дмитровичу  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Обознівка, вул. Польова,55.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Чабану Юрію Дмитровичу  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства,  орієнтовною площею 0,1500 га., за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. обознівка, вул. Польова,55.

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                       Т. ЗАБРОДСЬКА