Рішення № 1237-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 11.11.2020 08:31

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                             №1237-36/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою     щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький район, с.Осикувате, вул.Шевченка,

6а гр. Шевченку Ярославу Олександровичу

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши заяву гр. Шевченка Ярослава Олександровича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченку Ярославу Олександровичу орієнтовною площею – 0,1200 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Осикувате, вул. Шевченка, 6.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                                 Т. ЗАБРОДСЬКА