Рішення № 1236-36/2020 від 21 жовтня 2020 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 11.11.2020 08:30

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                          №1236-36/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою     щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький район, с.Мальовниче, вул. Горького,

гр. Негоді Лідії Пантеліївні

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши заяву гр. Негоди Лідії Пантеліївни,

1. Відкласти на наступну сесію питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Негоді Лідії Пантеліївні орієнтовною площею – 0,1200 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мальовниче, вул. Горького  в зв'язку із необхідністю уточнення бажаного місця розташування земельної ділянки.

2.  Рекомедувати гр.  Негоді Лідії Пантеліївні замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на земельну ділянку загальною площею 0,67 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, ведення особистого підсобного господарства,за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Мальовниче, вул. Горького.

Секретар сільської ради                                                                      Т. ЗАБРОДСЬКА