Рішення № 1229-36/2020 від 21 жовтня 2020 року " Про розгляд колективного звернення"

Дата: 11.11.2020 08:09

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ШОСТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«21» жовтня  2020 року                                                               № 1229-36/2020

Про розгляд колективного звернення

Відповідно до статті 335 Цивільного Кодексу України, Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”, керуючись статями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши колективне звернення мешканців будинку №8 по вул.Південній в с.Катеринівка, з метою врегулювання питання щодо обліку та передачі в комунальну власність територіальної громади Катеринівської сільської ради нерухомих безхазяйних речей, відумерлої спадщини,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1.Доручити начальнику відділу загально- організаційної, інформаційної роботи, документообігу  Бурлак Р.Ю. звернутися до потенційних власників квартири №5 в будинку № 8 по вул..Південній в с.Катеринівка щодо оформлення ними  належного права власності на вищевказану квартиру в терміни, установлені сільською радою.

2.У випадку якщо потенційні власники не оформлюють право власності на квартиру в терміни установлені сільською радою, належна квартира переходить до власності територіальної громади  Катеринівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань  промисловості, будівництва та транспорту.

Секретар сільської ради                                                                      Т.ЗАБРОДСЬКА