Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 1227-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про затвердження списку обдарованих учнів Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради на нагородження грошовими преміями згідно   Програми «Обдарована дитина»"

Дата: 28.10.2020 14:44
Кількість переглядів: 77

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

« 28 » серпня   2020 року                                                         № 1227-35/2020

 

                                                     с. Катеринівка

 

Про затвердження списку обдарованих учнів

Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської

ради на нагородження грошовими преміями

згідно   Програми «Обдарована дитина»

        

          З метою заохочення учнів ліцею «Нова школа» Катеринівської  територіальної громади, враховуючи загальні результати досягнень у навчанні, конкурсах, олімпіадах, відповідно до кошторисних призначень сільської Програми «Обдарована дитина» на 2019-2021, керуючись ст.91 Бюджетного Кодексу,   п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

                                           СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

       1.Затвердити список обдарованих учнів Ліцею «Нова школа»  на нагородження грошовими преміями Катеринівської сільської ради за програмою «Обдарована дитина» (додається).

         2.Виділити кошти в сумі 33 500 (тридцять три тисячі п’ятсот ) грн. для надання грошової премії  обдарованим  учням  Ліцею «Нова школа».

         3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                Т.ЗАБРОДСЬКА

 

 

 

 

Додаток

 до рішення сесії №1227-35/2020

 від 28.08.2020

 

СПИСОК

дітей на нагородження грошовими преміями Катеринівської сільської ради за програмою «Обдарована дитина»

 

№ з/п

ПІБ дитини/керівника

Клас

Досягнення

Сума винагороди, грн.

Примітка

1.

Іванченко Руслана

11

- Переможець предметних олімпіад районного рівня з правознавства, інформаційних технологій;

- Переможець мовного конкурсу ім. П. Яцика на рівні ОТГ;

- Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

1700

 

2.

Коваль Кіра

9

-Переможець предметної олімпіади з інформаційних технологій;

-Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

- Переможець районного вокального конкурсу «Голос району – діти»

900

 

3.

Чеботар Анна

10

Переможець предметної олімпіади з інформаційних технологій;

500

 

4.

Окулов Олексій

7

-Переможець мовного конкурсу ім. П. Яцика на рівні ОТГ;

-Закінчив навчання «навідмінно»;

-Переможець

(1 місце) обласного туристьсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»

-Призер (2,3 місце) обласного туристьсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» в різних номінаціях.

4200

 

5.

Буянов Сергій

3

закінчив навчання

 «на відмінно»

500

 

6.

Бачинська Кіра

4

закінчила навчання

 «на відмінно»

500

 

7.

Циба Маргарита

4

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

8.

Миргородська Поліна

4

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

9.

Дибенко Анна

4

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

10.

Кучеренко Поліна

9

Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

200

 

11.

Черненко Наталія

10

Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

200

 

12.

Хоровець Валерія

11

-Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

-- Переможець районного вокального конкурсу «Голос району – діти»

400

 

13.

Кваша Юлія

9

Учасник команди КВН Ліцею, що пройшла у півфінал області

200

 

14.

Кулик Карина

3

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

15.

Сіряк Матвій

3

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

16.

Відюкова Юлія

4

- Переможець мовного конкурсу ім. П. Яцика на рівні ОТГ;

500

 

17.

Гордуз Ярослав

6

Призер (2 місце) гри «Сокіл» («Джура»)

Обласного рівня

400

 

18.

Лупашку Станіслав

7

Призер (2 місце)  гри «Сокіл» («Джура»)

Обласного рівня

400

 

19.

Турбала Єлизавета

7

-Призер (2 місце) гри «Сокіл» («Джура»)

Обласного рівня

- Призер (3 місце) ІVетапу кубку області зі спортивного орієнтування

- переможець обласних змагань зі спортивного орієнтування «Новорічний спринт-2019»

2200

 

20.

Третяк Назар

1

Призер (2 місце)  гри «Сокіл» («Джура»)

Обласного рівня

400

 

21.

Лобко Єлизавета

6

переможець обласних змагань зі спортивного орієнтування «Новорічний спринт-2019»

1500

 

22.

Волошин Дмитро

7

Призер (ІІІ місце) обласних змагань зі спортивного орієнтування «Новорічний спринт-2019»

700

 

23.

Ніколаєнко Поліна

4

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

24.

Ветушинська Ангеліна

5

закінчила навчання

 «на відмінно»

500

 

25.

Ветушинський Глєб

6

закінчив навчання

«на відмінно»

500

 

26.

Брус Ольга

6

закінчила навчання

 «на відмінно»

500

 

27.

Лісовенко Альбіна

6

закінчила навчання

«на відмінно»

500

 

28.

Байрачний Владислав

11

-Переможець предметної олімпіади районного рівня з трудового навчання

-Призер предметної олімпіади обласного рівня з трудового навчання

1200

 

29.

Навроцька Олена

11

-Призер (ІІІ місце) МАН обласного рівня;

- переможець МАН на рівні ОТГ

1200

 

30.

Протасова Софія

9

переможець МАН «Історія» на рівні ОТГ

500

 

31.

Лось Максим

7

Переможець обласного рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Український сувенір»

1500

 

32.

Крамаренко Анатолій

10

Переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Люби і знай свій край»

1500

 

33.

Мацинський Вадим

10

Призер (ІІ місце) обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Люби і знай свій край»

1000

 

34.

Жарун Михайло Єрофійович

вчитель

Підготував 2-х переможців конкурсів обласного рівня

3000

 

35.

Беліченко Олена Володимирівна

вчитель

Підготувала 2-х переможців конкурсів обласного рівня

 

3000

 

Разом:  33 500

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень