Дата: 28.10.2020 14:32

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                            №1221-35/2020

Про прийняття майна із спільної власності

територіальних громад сіл Кропивницького району

до комунальної власності Катеринівської сільської ради

Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1.  Прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Катеринівської  сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області майно згідно додатку 1.

2.  До складу комісії з приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл Кропивницького району до комунальної власності Катеринівської сільської ради  включити:

- заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Катеринівської сільської ради  Пучку Тетяну Володимирівну;

-начальника відділу, головного бухгалтера, економічного розвитку, фінансів, бухгалтерського обліку та інвестицій Катеринівської сільської ради  Арутюнову Оксану Георгіївну;

- сімейного лікаря Катеринівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Пархоменко Надію Вікторівну.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-культурного розвитку, охорони здоров’я, освіти,молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції.

Секретар сільської ради                                                              Т. ЗАБРОДСЬКА