Дата: 28.10.2020 14:24

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                               №1217-35/2020

Про   затвердження   технічної документації  із

землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж

земельної   ділянки  в  натурі      (на місцевості)    для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка)

за  адресою:  Кіровоградська  область, Кропивницький

район, с. Лісне, вул. Шевченка, 7, гр. Мізін Галині Михайлівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Мізін Галини Михайлівни,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мізін Галині Михайлівні, загальною площею – 0,1500 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:52:000:0005 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне, вул. Шевченка, 7.

2. Передати у власність гр. Мізін Галині Михайлівні, земельну ділянку загальною площею – 0,1500 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:52:000:0005 , за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Лісне, вул. Шевченка, 7.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА