Рішення № 1215-35/2020 від 28 серпня 2020 року "Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентарізації земельної ділянки"

Дата: 28.10.2020 14:22

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                №1215-35/2020

Про  надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентарізації земельної ділянки

Відповідно ст..12, 92, 107 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »,

1. Надати дозвіл Катеринівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентарізації земельної діляноки орієнтовною площею 4,63 га. сільськогосподарського призначення, комунальної власності, на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за межами населеного пункту.

2. У разі виявлення при виготовленні технічної документації із землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при її затверджені.

Секретар сільської ради                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА