Рішення № 1186-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 28.10.2020 12:59

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                  №1186-35/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд  (присадибна ділянка )  та   для      ведення

особистого селянського господарства, за адресою:

Кіровоградська   область,  Кропивницький   район,

с. Олексіївка, вул. Садова, 11,Гр. Губрію Олександру

Леонідовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Губрія Олександра Леонідовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Губрію Олександру Леонідовичу  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Садова, 11.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Губрію Олександру Леонідовичу  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства,  орієнтовною площею 0,6100 га., за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка, вул. Садова,11..

3.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                     Т. ЗАБРОДСЬКА