Рішення № 1183-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського  господарства за адресою: Катеринівська   сільськ

Дата: 28.10.2020 12:50

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                 №1183-35/2020

Про надання дозволу на  виготовлення проекту

землеустрою щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за адресою: Катеринівська   сільська

рада, Кіровоградська область, Кропивницький район

гр. Сіраченко Анні Миколаївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр. Сіраченко Анни Миколаївни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сіраченко Анні Миколаївні  площею – 2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – А.01.03), за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, загальною площею 13,1218 га., (кадастровий номер 3522585800:02:000:7521), за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, в межах  населеного пункту с.Обознівка.

2. У разі якщо площа земельних ділянок визначена за результатами геодезичних робіт буде відрізнятись від площі в даному рішенні, то остаточний розмір земельної ділянки буде уточнено при затвердженні проекту землеустрою.

Секретар сільської ради                                                    Т. ЗАБРОДСЬКА