Рішення № 1181-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення  земельної  ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за   адресою : Кіровоградська облас

Дата: 28.10.2020 12:48

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                  №1181-35/2020

Про надання  дозволу  на  виготовлення проекту

землеустрою щодо   відведення  земельної  ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за   адресою : Кіровоградська область,

Кропивницький район, Катеринівська сільська рада

гр. Кулі Олегу Васильовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Кулі Олега Васильовича,

1. В зв’язку із відсутністю графічних матеріалів на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, відкласти питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кулі Олегу Васильовичу орієнтовною площею – 2,0000 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – 01.03), за рахунок земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, за межами населеного пункту, до проведення інвентарізації незареєстрованих земельних ділянок, та Державну реєстрацію речових прав на дані земельні ділянки в комунальну власність.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                  Т. ЗАБРОДСЬКА