Рішення № 1164-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою, щодо    відведення  земельної ділянки у   власність   для   ведення особистого селянського господарства за адресою: Катеринівська   сільська

Дата: 28.10.2020 11:35

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                            №1164-35/2020

Про надання дозволу на  виготовлення проекту

землеустрою, щодо    відведення  земельної ділянки

у   власність   для   ведення особистого селянського

господарства за адресою: Катеринівська   сільська

рада, Кіровоградська область, Кропивницький район

гр. Навроцькій Ірині Сергіївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, п.п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Навроцької Ірини Сергіївни,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Навроцькій Ірині Сергіївні  площею – 0,4856 га., для ведення особистого селянського господарства, (код КВЦПЗ – А.01.03), за рахунок земельної ділянки сільськогосподарського призначення, комунальної власності, загальною площею 0,9713 га., (кадастровий номер 3522581800:02:000:2816), за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада, за межами населеного пункту.

2. У разі якщо площа земельних ділянок визначена за результатами геодезичних робіт буде відрізнятись від площі в даному рішенні, то остаточний розмір земельної ділянки буде уточнено при затвердженні проекту землеустрою.

Секретар сільської ради                                                         Т. ЗАБРОДСЬКА