Рішення № 1160-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських    будівель   і

Дата: 28.10.2020 11:23

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                               №1160-35/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських    будівель   і

споруд,   за   адресою: Кіровоградська   область,

Кропивницький     район, с. Катеринівка, вул. Пляжна

гр. Талпі Ганні Іванівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Талпі Ганні Іванівні,

1. Відкласти питання щодо надання дозву на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр. Талпі Ганні Іванівні за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1200 га., у тому числі по угіддях: 0,1200 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Пляжна,  в зв'язку із раніше наданим на дану земельну ділянку рішення.

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                        Т. ЗАБРОДСЬКА