Рішення № 1147-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про   затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству  «Обрій» у постійне  користування,  для  розміщення та експлуатації основних, підсобних  і   допом

Дата: 20.10.2020 13:17

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                 №1147-35/2020

Про   затвердження  проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки Комунальному підприємству

«Обрій» у постійне  користування,  для  розміщення та

експлуатації основних, підсобних  і   допоміжних будівель

та споруд  технічної   інфраструктури (виробництва  та

розподілення  газу,   постачання    пару   та  гарячої   води,

збирання,    очищення   та  розподілення   води)   ( згідно з

КВЦПЗ:J .11.04 )  за    адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький район, с. Катеринівка

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій»,  ст. 12,92,116,125,126 Земельного Кодексу України, ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр», розглянувши заяву КП «Обрій»,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Комунальному підприємству «Обрій» у постійне користування загальною площею 0,6700га., для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (згідно з КВЦПЗ: J. 11.04)  кадастровий номер 3522585800:52:000:0008 за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка.

2. Передати у постійне користування Комунальному підприємству «Обрій» земельну ділянку загальною площею 0,6700 га., для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (згідно з КВЦПЗ: J. 11.04)  кадастровий номер 3522585800:52:000:0008 за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка.

Секретар сільської ради                                                               Т. ЗАБРОДСЬКА