Дата: 20.10.2020 13:01

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                  №1146-35/2020

Про   затвердження   технічної документації  із

землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж

земельної   ділянки  в  натурі      (на місцевості)    для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка)

за  адресою:  Кіровоградська  область, Кропивницький

район, с. Катеринівка, вул. Східна,4, гр. Галаган Оксані

Миколаївні та Галаган Світлані Леонтіївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, п.п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Галаган Світлани Леонтіївни,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галаган Оксані Миколаївні та Галаган Світлані Леонтіївні, загальною площею – 0,1170 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522585800:52:000:0103 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Східна, 4.

2. Передати у спільну сумісну власність гр. Галаган Оксані Миколаївні та Галаган Світлані Леонтіївні, земельну ділянку загальною площею – 0,1170 га., для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522585800:52:000:0103 ,за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Катеринівка, вул. Східна,4.

Секретар сільської ради                                                                Т. ЗАБРОДСЬКА