Рішення № 1145-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельних   ділянок у   власність   для   будівництва  і  обслуговування житлового   будинку,   господарських   будівель   і

Дата: 20.10.2020 12:59

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«28» серпня 2020 року                                                                 №1145-35/2020

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою  щодо відведення земельних   ділянок

у   власність   для   будівництва  і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських   будівель   і

споруд(присадибна ділянка )та для індивідуального

садівництва  за адресою: Кіровоградська   область,

Кропивницький  район, с. Обознівка, вул.

Незалежності, 29 гр. Поповичу Василю Івановичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, п.п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Поповича Василя Івановича,

1. Надати дозвіл гр. Поповичу Василю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності у власність, орієнтовною загальною площею 0,3300 га,  за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова та для індивідуального садівництва,  загальною площею 0,0800 га, із земель комунальної власності за рахунок земель сільськогосподарського призначення, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Обознівка, вул. Незалежності, 29.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                              Т. ЗАБРОДСЬКА