Рішення № 1140-35/2020 від 28 серпня 2020 року " Про внесення змін та затвердження в новій редакції   Програми з будівництва, утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі  місцевого значення та вулиць і доріг кому

Дата: 20.10.2020 12:43

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«28» серпня   2020  року                                                           №1140-35/2020

с.Катеринівка

Про внесення змін та затвердження в новій редакції

Програми з будівництва, утримання та ремонту

автомобільних доріг загального користування, у тому

числі  місцевого значення та вулиць і доріг комунальної

власності Катеринівської  сільської ради об’єднаної

територіальної громади на 2020 рік

Відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши  та  обговоривши  інформацію  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Катеринівської сільської ради  Пучки Т.В.  щодо внесення змін до Програми з будівництва,  утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі  місцевого  значення та вулиць і доріг комунальної власності  Катеринівської  сільської ради об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік,

СІЛЬСЬКА  РАДА  В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни та затвердити в новій редакції  Програму  з будівництва, утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі  місцевого  значення та вулиць і доріг комунальної власності Катеринівської  сільської ради об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік (додаток 1) .

2. Затвердити Паспорт Програми з будівництва, утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування,  у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Катеринівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік(додаток 2).

3. Затвердити Заходи до Програми з будівництва, утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування,  у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Катеринівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік(додаток 3).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва (голова   Кучеренко К.І.).

Секретар сільської ради                                           Т.ЗАБРОДСЬКА