Дата: 20.10.2020 12:32

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

«28» серпня   2020 року                                                    № 1135-35/2020

с. Катеринівка

Про внесення  змін та затвердження в новій редакції

Програми соціально –економічного розвитку населених

пунктів Катеринівської  сільської ради об’єднаної

територіальної  громади на 2018 -2020 роки

Керуючись  ст.27 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», заслухавши  та  обговоривши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Катеринівської сільської ради    Пучки Т.В.  щодо внесення змін до  Програми соціального-економічного розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020,

СІЛЬСЬКА РАДА  ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни та доповнення до Програми соціально-економічного   розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки .

2. Затвердити Програму соціально-економічного   розвитку населених пунктів Катеринівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки зі змінами та доповненнями, згідно з додатками.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва (голова   Кучеренко К.І.).

Секретар сільської ради                                                                          Т.ЗАБРОДСЬКА