Дата: 18.08.2020 14:12

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 27 липня  2020 року                                                             №34-5/2020

с. Катеринівка

Про затвердження  Статуту громадського

формування з охорони громадського порядку і

державного кордону «ЗАХИСНИК»  Катеринівської

сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області

Керуючись ст. 27, ст. 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Закону України  «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», виконавчий комітет Катеринівської сільської ради,

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити Статут громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону  «ЗАХИСНИК»  Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської  області (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                                Т.І.Забродська