Рішення № 31-5/2020 від 27 липня 2020 року " Про  постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування"

Дата: 18.08.2020 14:02

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 27 липня  2020 року                                                     №31-5/2020

с. Катеринівка

Про  постановку на квартирний облік дитини,

позбавленої батьківського піклування

Відповідно до ч. 2 ст. 39 Житлового Кодексу України зі змінами від 01.07.2010 року, ст. 25 Закону України «Про охорону дитинства»,                                   ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005 року зі змінами, п. 1 Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття їх з нього, Постанови Кабінету міністрів України № 682 від 23.07.2008 «Деякі питання реалізації закону України «Про житловий фонд соціального призначення (зі змінами)»», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації та заяву дитини, позбавленої батьківського піклування, Ткачука Олексія Андрійовича, 21.05.2004 року народження, щодо постановки його на квартирний облік дітей-сиріт, та дітей , позбавлених батьківського піклування, як таких, що не мають власного житла, розглянувши подані документи, заслухавши та обговоривши інформацію  в.о. старости Володимирівського старостинського округу Євенка С.С.

В И Р І Ш И В:

1. Відмовити в постановці на квартирний облік дітей - сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме:

- Ткачуку Олексію Андрійовичу, 21.05.2004 року народження, дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.  Копію даного рішення направити до служби у справах дітей Кропивницької районної державної адміністрації.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                  Т.І.Забродська