Рішення № 27-4/20 від 25 червня 2020 року " Про обстеження протипожежного стану в  період зернозбиральної  кампанії"

Дата: 20.07.2020 15:29

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

від 25 червня 2020 року                                                                    №27-4/20

с. Катеринівка

Про обстеження протипожежного стану

в  період зернозбиральної  кампанії

З метою попередження злочинів та виникнення пожеж під час збирання врожаю зернових культур та заготівлі  грубих  кормів при проведенні зернозбиральної кампанії 2020 року  суб’єктами сільськогосподарської діяльності на території Катеринівської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Силами позаштатних інспекторів обстежити протипожежний стан об’єктів  задіяних в зернозбиральній кампанії, надати допомогу керівникам в поліпшенні протипожежного стану їх господарств.

2. Разом з дільничним поліцейським громади Береговим Ю.І.  провести роботу по попередженню та запобіганню виникнення пожеж на хлібних масивах та  на  пунктах зберігання зерна.

3.Визначити  порядок явки населення з  інвентарем на пожежу для її гасіння, та ознайомити їх під розпис.

4.У період збиральної кампанії, для допомоги членами МПК в забезпеченні охорони  урожаю зернових культур і грубих кормів від пожеж, організувати чергування з членів  сільськогосподарських підприємств та  громадян, що мешкають на території сільської ради.

5.Надати допомогу керівникам господарств у встановленні довгострокових панно, плакатів на в’їзних  дорогах, а в місцях збирання врожаю та заготівлі грубих кормів табличок із застерігаючи ми та попереджуючими написами.

Секретар виконавчого комітету,

секретар Катеринівської сільської ради                                  Т.І.Забродська